Kõik, mida linnas vaja – hubased külaliskorterid äripiirkonna tuiksoonel.

Siit leiad külaliskorterid, mis täidavad linna külastaja ja sinu kliendi vajadused – kõik, mida tarvis, ja ei midagi üleliigset.

Narva mnt 9a täielikult rekonstrueeritud hoones valmib 2023. aasta teises pooles terve majatäis väikeseid ja keskmise suurusega külaliskortereid – 13,5-44,5 m2.

Need korterid on kompaktsed, loogilise ruumiplaneeringuga ja kvaliteetse siseviimistlusega – ideaalsed linna külastajale, kes vajab mugavas keskses asukohas peatuspaika, kus kõik vajalik on käe-jala juures. Ajalooga hoone asub Narva mnt ja Parda tn nurgal ning on äratuntav oma erilise kõnniteele eenduva sammastega osa järgi. Hoone fassaadi ilmestavad kivimustrid ja dekoratiivsed ornamendid, mis lisavad kogu tänavale ajaloolist eripära.

Korterid seevastu on täielikult renoveeritud hubases skandinaavialikus stiilis, mis lubab linnamelust puhata. Hoonest lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad nii sadam, Viru keskus, Estonia teater, vanalinn, kohvikud-restoranid-kinod-spordiklubid kui ka suur hulk ärihooneid. Tänu lähedalasuvale trammipeatusele on kergesti ligipääsetavad ka Ülemiste linnak, Kadrioru park, Telliskivi jpm. See on ideaalne asukoht ilma autota liikujale, kuigi vajadusel leidub läheduses ka parkimisvõimalusi.

Anna oma huvist märku, küsi lisainfot või tule vaatama!